28 October 2009

Let's start! / Zaczynamy!

Let's start!

After almost one year I've finally decided to start my blog. 
I’m going to post here some interesting problems I faced during my work with Oracle APEX in Pretius Company and more detailed answers to questions addressed on Oracle APEX Forum
This blog will be written in English, but if you have any questions, feel free to contact me using Polish and German as well.
Keep your fingers crossed!


Zaczynamy! (Polish version)

Witam serdecznie na moim blogu poświęconym technologii Oracle Application Express (APEX).

Zdecydowałem się zacząć redagować tą stronę po ponad roku nauki ww. systemu. Pozwala on na szybkie i bezpieczne tworzenie aplikacji zarządzanych przez przeglądarkę internetową, stanowiąc ciekawą alternatywę dla PHP, J2EE i ASP.

Będę zamieszczał tutaj rozwiązania interesujących problemów z którymi zetknąłem się podczas swojej pracy w firmie Pretius oraz na oficjalnym forum Oracle APEX.

Ze względu na oficjalny język tego forum oraz niską popularność APEXa w Polsce, zdecydowałem się pisać bloga w języku angielskim, choć nie wykluczam także postów dwujęzycznych. Jeżeli jednak masz jakieś pytanie, bądź chciałbyś się dowiedzieć więcej o technologii i możliwości jej wdrożenia w Twojej firmie, pisz śmiało także w naszym ojczystym języku.

No comments: